Ezt a hirdetést archiválták.

CNC gépkezelő (Cellmax marás)

Jászárokszállás
4 éve, 10 hónapja

  • Régen frissült
    Jászárokszállás, CNC gépkezelő (Cellmax marás)
    Dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat modern technológiával felszerelt szerszámüzemébe hosszú távon keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe: CNC gépkezelő (Cellmax marás) Feladatok: - CNC megmunkálás, mosás, sorjázás, cso...
    • Gyártás, Üzemeltetés - Jászárokszállás
    4 éve, 4 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat modern technológiával felszerelt szerszámüzemébe hosszú távon keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

CNC gépkezelő (Cellmax marás)

Feladatok:
CNC megmunkálás, mosás, sorjázás, csomagolás, ellenőrzés

Elvárások:
Műszaki végzettség vagy affinitás
Valamilyen CNC géphez kötődő ismeret
Folyamatos munkarend vállalása /12 órás műszak 3 napos váltásban/

Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
Modern technológia és munkakörnyezet
Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „CNC gépkezelő” jeligével juttassa el az